Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 161806-2023
Tschechien-Zlín: Traktoren
2023/S 055-161806
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozšíření technologie kompostárny
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ/2022/ONŘ/3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka strojů a zařízení za účelem rozšíření technologie kompostárny, konkrétně: 1 kusu traktoru kolového a 1 kusu překopávače kompostu neseného, které musí být vzájemně plně kompatibilní a společně i jednotlivě plně funkční a 1 kusu čelního teleskopického nakladače, včetně provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část 1 - Traktor a překopávač kompostu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka strojů a zařízení za účelem rozšíření technologie kompostárny, konkrétně: 1 kusu traktoru kolového a 1 kusu překopávače kompostu neseného, které musí být vzájemně plně kompatibilní a společně i jednotlivě plně funkční, včetně provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
Část 2 - Nakladač
Los-Nr.: 2
34144710 Lademaschinen auf Reifen
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu čelního teleskopického nakladače, včetně provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.