Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 161834-2023
die Slowakei-Bratislava: Bauarbeiten
2023/S 055-161834
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizácia údržbovej základne - 3. etapa, vozovňa Krasňany - stavebné práce
Referenznummer der Bekanntmachung: NL12/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavby Modernizácia údržbovej základne 3. etapa, vozovňa Krasňany stavebné
práce, vrátane dodania technologických zariadení, ktoré sú súčasťou hore uvedenej stavby, tvoria s ňou jeden
nedeliteľný funkčný celok, a sú nevyhnutné na splnenie predmetu zákazky.
Doplňujúce služby pozostávajú
vo vypracovaní projektu pre realizáciu stavby.
vo vytýčení dotknutých jestvujúcich inžinierskych sietí,
v zabezpečení plánu organizácie dopravy,
v zabezpečení rozkopávkových povolení,
v zabezpečení výrubu a náhradnej výsadby drevín,
v zabezpečení publicity projektu
v zabezpečení dokumentácie skutočného vyhotovenia stavby.