II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΣΙΤΙΟΥ ΔΟΠ 2022-2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ΑΡ.ΠΡΩΤ.49541 ή ΑΡ. ΑΠΟΦ.3065/11-08-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΟΜΑΔΑ Δ1: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2022 (με τιμές από ελεύθερη αγορά)
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΟΜΑΔΑ Δ2: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2022 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 10
ΟΜΑΔΑ Δ3: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2022 (με τιμές από ελεύθερη αγορά Φ.Π.Α.24%)»,
Los-Nr.: 11
ΟΜΑΔΑ Δ4: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2022 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 12
ΟΜΑΔΑ Δ5: «ΕΙΔΗΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2022 (με τιμές από ελεύθερη αγορά)»,
Los-Nr.: 13
ΟΜΑΔΑ Δ6: «ΕΙΔΗΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2022 (με τιμές από ελεύθερη αγορά Φ.Π.Α.24%)
Los-Nr.: 14
ΟΜΑΔΑ Ε1: «ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2022 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15411110 Olivenöl
ΟΜΑΔΑ Ε2: «ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2022 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 16
ΟΜΑΔΑ Ε3: «ΗΛΙΕΛΑΙΟ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2022 (με τιμές από ελεύθερη αγορά)»
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15411210 Frittierfett
ΟΜΑΔΑ Ι1: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2023 (με τιμές από ελεύθερη αγορά)»
Los-Nr.: 30
ΟΜΑΔΑ Ι2: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2023 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 31
ΟΜΑΔΑ Ι3: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2023 (με τιμές από ελεύθερη αγορά
Los-Nr.: 32
ΟΜΑΔΑ Ι4: «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2023 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 33
ΟΜΑΔΑ Ι5: «ΕΙΔΗΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2023 (με τιμές από ελεύθερη αγορά)»,
Los-Nr.: 34
ΟΜΑΔΑ Ι6: «ΕΙΔΗΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2023 (με τιμές από ελεύθερη αγορά Φ.Π.Α.24%)
Los-Nr.: 35
ΟΜΑΔΑ Κ1: «ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΟΠ 2023 (με τιμές παρατηρητηρίου
Los-Nr.: 36
ΟΜΑΔΑ Κ2: «ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2023 (με τιμές παρατηρητηρίου)»,
Los-Nr.: 37
ΟΜΑΔΑ Κ3: «ΗΛΙΕΛΑΙΟ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΔΟΠ 2023 (με τιμές από ελεύθερη αγορά
Los-Nr.: 38