Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 162065-2023
Ungarn-Pécs: Operationstechnik
2023/S 055-162065
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Műtőasztal és arthroszkópos torony beszerzése- PTE
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000111342023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33160000 Operationstechnik
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A közbeszerzési eljárás keretében 1 db mobil cserélhető felsőrészű traumatológiai műtőasztal, valamint 1 db arthroszkópos torony beszerzésére kerül sor a Pécsi Tudományegyetem Zalaegerszegi kihelyezett Traumatológiai Tanszéke (Zala Megyei Szent Rafael Kórház) részére.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Műtőasztal beszerzése
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33192230 Operationstische - LA27
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgya: 1 db mobil cserélhető felsőrészű traumatológiai műtőasztal berendezés beszerzése a Pécsi Tudományegyetem Zalaegerszegi kihelyezett Traumatológiai Tanszéke, Zala Megyei Szent Rafael Kórház részére.
Elvárt műszaki paraméterek /minimum követelmények:
-1 db Mobil tönk
-1 db Extenziós toldattal kiegészíthető vagy extenziós felsőrész
-1 db Szállítókocsi
- Alaptartozékok:
1 db infra kézi vezérlő, mobil töltővel,
1 db Fejtartó, párnázattal, állíthatósága min. +30°, min. -90° vagy minimum -30 ig lehajtható és levehető a fejtartó,
1 db Háttámla párnázattal,
1 db Kétrészre osztott lábtartó,
2 db kartartó,
2 db Extenziós húzószár,
1 db Teleszkópos extenziós rúd, rövid,
1 db Teleszkópos extenziós rúd hosszú,
2 db Oldalsin hosszabbító toldó,
2 db Feszítő, orsós lábbefogó tartó,
1 db Gáttámasz, párnázattal,
1 db Kirschner-kengyel befogó, (tibia szegecseléséhez!),
2 db Rotációs rögzítő,
1 db min 5 méteres EPH kábel (MC gyorscsatlakozóval).
- Kizárólag olyan új, első üzembe helyezésű berendezés ajánlható meg, amely megfelel az európai irányelveknek, illetve az azokat harmonizáló magyar jogszabályi előírásoknak, szabványoknak, valamint magyarországi szerviz- és alkatrészellátásuk biztosított.
- A berendezésnek alkalmasnak kell lennie műtéti környezetben mozgásszervi, legfőképpen baleseti sebészeti műtétek elvégzésére.
- Ajánlattevő feladata az asztal és tartozékainak leszállítása az üzembe helyezés helyére történő beszállítás, üzembe helyezés. Ajánlattevő maga viseli a teljesítéssel kapcsolatban keletkezett valamennyi hulladék elszállítását.
- Ajánlattevő feladata a berendezés leszállításával, üzembe helyezésével egyidőben Ajánlatkérő rendelkezésére bocsátani a berendezés rendeltetésszerű használatát leíró magyar nyelvű felhasználói utasítást vagy kézikönyvet, mely tartalmazza a felhasználó számára készített biztonsági utasításokat is.
- Ajánlattevő feladata a felhasználói szintű elmélet és gyakorlati oktatás megtartása 10 fő részére (2X2 oktatási óra) időtartamban, a gyártói előírásokkal összhangban az Ajánlatkérő által biztosított helyszínen, melyhez az oktatási segédletet Ajánlattevő köteles biztosítani. Ajánlattevő az oktatási kötelezettségeit az Ajánlatkérővel egyeztetett ütemezés szerint végzi.
- Ajánlattevő a felsorolt feladatokat legkésőbb a teljesítési véghatáridőig köteles teljesíteni.
Ha a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően.
A berendezéssel kapcsolatos részletes műszaki minimumkövetelményeket/parmétereket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki specifikáció tartalmazza.
Arthroszkópos torony beszerzése
Los-Nr.: 2
33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
33169500 Systeme für die Nach- und Rückverfolgbarkeit in der Chirurgie
A beszerzés tárgya: 1 db Arthroszkópos torony berendezés beszerzése a Pécsi Tudományegyetem Zalaegerszegi kihelyezett Traumatológiai Tanszéke (Zala Megyei Szent Rafael Kórház) részére.
Elvárt műszaki paraméterek /minimumkövetelmények:
- A megajánlott termékek azonos technológiai szintet képviselnek kompatibilitási, szerviz, garancia és gazdaságossági szempontok miatt. A kamera, kameravezérlő, fényforrás, shaver, pumpa egy gyártótól azonos típuscsaládból származzon.
- Medikai kivitelű monitor,
- Nagyfelbontású 4K digitális kameravezérlő egység,
- Kamerafej,
- LED hidegfényforrás,
- Optika,
- Fényvezető kábel,
- Trokárcső, trokár, obturátor,
- Arthropumpa,
- Shaver vezérlőegység,
- Lábkapcsolós kézidarab,
- Vaporizátor,
- Készüléktartó állvány.