II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie i dostarczenie materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim i realizowanym projekcie „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”
Referenznummer der Bekanntmachung: ASI.272.12.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil22462000 Werbeschriften
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim i realizowanym projekcie „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 16 części:
Część 1 - zakładka do książki, ekotorba z zawieszką
Część 2 - worek/plecak, piórnik
Część 3 - doniczki z nasionami
Cześć 4 - domek dla ptaków i owadów, instrument muzyczny
Część 5 - kubki, herbaty
Część 6 - spryskiwacz do roślin, rękawice, narzędzia ogrodowe
Część 7 - maty nasienne
Część 8 - latarka, kompas
Część 9 - butelka z zaparzaczem
Część 10 - peleryna przeciwdeszczowa, etui na telefon, składana torba
Część 11 - termos
Część 12 - zestaw kredek, zestaw gier
Część 13 - pokrowiec na rower, saszetka rowerowa, uchwyt rowerowy na telefon
Część 14 - lampka turystyczna, naczynia kempingowe, sztućce bambusowe
Część 15 - multinarzędzia rowerowe
Część 16 - koc piknikowy
Ofertę można składać na jedną lub kilka lub wszystkie części zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakładka do książki, ekotorba z zawieszką
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)22462000 Werbeschriften
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 i 1a do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Worek/plecak, piórnik
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 i 1a do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Doniczki z nasionami
Domek dla ptaków i owadów, instrument muzyczny
Los-Nr.: 4
Domek dla ptaków i owadów, instrument muzyczny.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Kubki, herbaty.
Spryskiwacz do roślin, rękawice, narzędzia ogrodowe
Los-Nr.: 6
Spryskiwacz do roślin, rękawice, narzędzia ogrodowe.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Maty nasienne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Latarka, kompas
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Butelka z zaparzaczem
Peleryna przeciwdeszczowa, etui na telefon, składana torba
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Termos
Zestaw kredek, zestaw gier
Los-Nr.: 12
Pokrowiec na rower, saszetka rowerowa, uchwyt rowerowy na telefon
Los-Nr.: 13
Lampka turystyczna, naczynia kempingowe, sztućce bambusowe
Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Multinarzędzia rowerowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Koc piknikowy