Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rekrytointipalvelut 2023–2027
Referenznummer der Bekanntmachung: HANSEL PJ 00638
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79600000 Personaleinstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Tämän puitejärjestelyn hankinnan kohteena ovat soveltuvuusarviointipalvelut, rekrytointipalvelut ja suorahakupalvelut.
Hankinnan kohde on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä 1 "Hankinnan kohteen kuvaus ja vaatimukset".
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 26 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
79610000 Stellenvermittlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ks. tarjouspyynnön kohta II.1.4) "Lyhyt kuvaus".