Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 162628-2023
Ungarn-Budapest: Reklamedienste
2023/S 055-162628
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komplex fenntarthatósági kommunikációs szolg-ok
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000190532023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79342200 Reklamedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Vállalkozási szerződés alapján "Komplex fenntarthatósági kommunikációs szolgáltatások"
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 600 000 000.00 HUF
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány 2023-ban is megrendezi a korábbi nagy sikerű fenntarthatósági szakmai rendezvényét, a Planetet. A korábbi adatok alapján 35-40 000 látogatószámra számító rendezvény célja a környezetvédelemmel és a klímaváltozással kapcsolatos ismeretek többszintű oktatása kialakításának és fejlesztésének támogatása, a társadalom környezettudatossága fejlesztésének támogatása. A 2023. évi nemzetközi rendezvény fókuszában az élelmiszerrel kapcsolatos fenntarthatósági kihívások állnak (élelmiszerhiány, termőföld, élelmiszertermelési innováció stb.), ezért az ajánlatkérő kifejezetten olyan médiaügynökséget keres a feladatra, amely egyrészt gyakorlott a fenntarthatósággal kapcsolatos rendezvények kommunikálásában, és az élelmiszerszakmai tartalmak szakszerű és kreatív megjelenítésére is képes.
A Planet rendezvény teljes médiakampányának lebonyolítása, kampányterv készítése, médiaterv és szórásterv véglegesítése, médiaügynökségi feladatok ellátása, tartalomszolgáltatás, kreatív tervezési grafikai feladatok ellátása, animációk készítése. Az ajánlatkérő a kampányidőszakban heti, vagy akár sűrűbb megjelenésekkel számol, de ezt csak a végleges médiaterv ismeretében tudja megadni.
Az ajánlattevő feladatainak részletes ismertetését a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.