II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding CDD/KYC Project (know your customer)
Referenznummer der Bekanntmachung: Project 1245
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66140000 Portfolioverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze Uitnodiging tot inschrijving beschrijft de voorwaarden, eisen en wensen van Aanbestedende dienst met betrekking tot de Europese aanbesteding CDD/KYC project (Know your customer). Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen:
Perceel 1: Project: KYC Remediation
Perceel 2: KYC geautomatiseerd informatiesysteem; periodieke compliance toetsing
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66152000 Finanzmarktaufsicht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteitswens 1 / Gewichtung: 15
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteitswens 2 / Gewichtung: 10
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteitswens 3 / Gewichtung: 15
Preis - Gewichtung: 60
Perceel 2: KYC geautomatiseerd informatiesysteem
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72590000 Computer-Fachdienste
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteitswens 1 / Gewichtung: 20
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteitswens 2 / Gewichtung: 20