Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Par radošo risinājumu izstrādi un to nodrošināšanu
Referenznummer der Bekanntmachung: LB 2022/87
II.1.2)CPV-Code Hauptteil92312210 Dienstleistungen von Verfassern
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ar Latvijas Bankas komunikācijas projektu īstenošanu saistītu radošu uzdevumu (dizainu, video, digitālu risinājumu, pasākumu scenāriju, tekstu u.c.) izstrāde, producēšana un nodrošināšana (tālāk tekstā – darbs) saskaņā ar konkursa nolikuma (tālāk tekstā – nolikums) tehniskajā specifikācijā (nolikuma 1. pielikums) noteiktajām prasībām un līguma projektā (nolikuma 3. pielikums) iekļautajiem nosacījumiem.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)92312210 Dienstleistungen von Verfassern
92312213 Erstellung von technischen Unterlagen
79952000 Event-Organisation
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: