Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem kombajnu ścianowego wraz z wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Knurów”
Numer referencyjny: 100/P/22
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Najem kombajnu ścianowego wraz z wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Knurów”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.