Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE REACTIVI - 4 LOTURI - UPU
Referenznummer der Bekanntmachung: 4301103-2022-3369A
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
FURNIZARE REACTIVI 4 LOTURI - UPU
VALOARE MINIMA ACORD CADRU 24 LUNI = 2372355 LEI
VALOARE MAXIMA ACORD CADRU 24 LUNI = 2954520 LEI
• •Cantitatile minime si maxime /acord cadru se regasesc in caietul de saracini. Cantitatile maxime /contract subsecvent se regasesc in caietul de saracini.
Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite : Contractele subsecvente acordului cadru se vor incheia lunar sau trimestrial, la inceputul fiecarui an pana la aprobarea Bugetului de venituri si cheltuieli al SCJU Constanta si maxim pe o perioada de 8 luni ulterior aprobarii Bugetului de venituri si cheltuieli al SCJU Constanta. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor . In conformitate cu prevederile art.161 din legea 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informtiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pachete reactivi pentru determinari de gaze, electroliti, metaboliti si co-oximetrie
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
LOT.2 Pachete reactivi pentru determinari de gaze, electroliti, metaboliti si co-oximetrie Unitate de masura Cant. min. 36 luni Cant.max. 36 luni
Pachet determinari gaze, electroliti si cooximetrie , 1500 teste buc 49500 54000
Pachet determinari gaze, electroliti si cooximetrie, 2000 teste buc 66000 72000
Pachet rectivi pentru determinare hemoleucograma
Los-Nr.: 3
LOT.3 Pachet rectivi pentru determinare hemoleucograma Unitate de masura Cant. min. 36 luni Cant.max. 36 luni
Pachet rectivi pentru determinare hemoleucograma buc 288000 360000
Bandelete urinare ( bucata - test )
Los-Nr.: 1
LOT.1 Bandelete urinare (bucata - test) Unitate de masura Cant. min. 36 luni Cant.max.36 luni
Bandelete urinare (bucata - test) buc 54000 81000
Pachet reactivi imunologie
Los-Nr.: 4
LOT.4 Pachet reactivi imunologie format din: Unitate de masura Cant. min. 36 luni Cant.max. 36 luni
Kit determinare cantitativa proteina C reactiva si hemoglobina buc 18000 27000
Kit detrminare rapida Streptoco de grup A Buc 3600 7200
Hartie termica pentru cititorul automat - buc buc 72 100