II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в3 броя гари:Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на с-те на ОТ,ТК и ЕС по обособени позиции (ОП)“:ОПI: „Доставка на стрелкови обръщателни а-ти свъншно заключване, носещи конструкции, теглителни и контролни щанги (к-кт) изаключващи у-ства за стрелки тип 49 Е1 с дървени траверси и тип 60 E1 с бетоновитраверси”;ОПII: „Доставка на централизирани с-ми за броене на оси–к-кт“;ОПIII:„Доставка на мачтови и приземни светофори к-кт с фундаменти и светофорнилампи“;ОПIV: „Доставка на токозахранващи стативи (шкафове) за МРЦ к-кт“;ОПV:„Доставка кабелни шкафове и разпределителни кутии с прекъсваеми клеми изаземителни колове“;ОПVI: „Доставка на системи за видеонаблюдение на гари–к-кт“;ОПVII: „Доставка на елементи за отопление на стрелки“;ОПVIII:„Доставка, монтаж ипускане в експлоатация на апаратура за компютърно управление и визуализация“.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на стрелкови обръщателни апарати с външно заключване, носещи конструкции, теглителни и контролни щанги (комплект) и заключващи устройства за стрелки тип 49 Е1 с дървени траверси и тип 60 E1 с бетонови траверси”
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34946200 Oberbaumaterial für Eisenbahnen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция I: „Доставка на стрелкови обръщателни апарати с външно заключване, носещи конструкции, теглителни и контролни щанги (комплект) и заключващи устройства за стрелки тип 49 Е1 с дървени траверси и тип 60 E1 с бетонови траверси”, която включва:
1.Стрелкови обръщателен апарат външно заключване за единична стрелка - 21 бр. /гара Бов-8 бр.; гара Плевен-5 бр.; гара Раднево-8 бр./;
2.Стрелкови обръщателен апарат с външно заключване за сдвоена (есова) стрелка - 44 бр. /гара Бов-10 бр.; гара Плевен-18 бр.; гара Раднево-16 бр./;
3.Носещи конструкции, теглителни и контролни щанги (комплект) за стрелки тип 49Е1 с дървени траверси - 64 к-та /гара Бов-17 к-та.; гара Плевен-23 к-та.; гара Раднево-24 к-та/;
4.Заключващи устройства за стрелки тип 49Е1 с дървени траверси - 64 к-та /гара Бов-17 к-та.; гара Плевен-23 к-та.; гара Раднево-24 к-та/;
5.Носещи конструкции, теглителни и контролни щанги (комплект) за стрелки тип UIC 60 с бетонови траверси - 1 к-т /гара Бов - 1 к-т/;
6.Заключващи устройства за стрелки тип 60 U1 с бетонови траверси - 1 к-т /гара Бов - 1 к-т/. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция I, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
Поръчката се възлага и ще се проведе при условията на чл. 104, ал.2 от ЗОП, във връзка с чл. 61 от ППЗОП.
"Доставка на централизирани системи за броене на оси –комплект"
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция II: „Доставка на централизирани системи за броене на оси –комплект“, която включва: доставка на Централизирана система за броене на оси - 101 комплекта /гара Бов - 30 к-та; гара Плевен - 40 к-та; гара Раднево - 31 к-та/. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция II, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка на мачтови и приземни светофори комплект с фундаменти и светофорни лампи“
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34942000 Signalgeräte
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция III: „Доставка на мачтови и приземни светофори комплект с фундаменти и светофорни лампи“, която включва:
1. Светофор 5+1 фаров мачтов входен с фундамент - 10 бр. /гара Бов- 4 бр.; гара Плевен - 4 бр.; гара Раднево - 2 бр./;
2.Светофор 4+1 фаров мачтов изходен с фундамент - 16 бр. /гара Бов- 3 бр.; гара Плевен - 7 бр.; гара Раднево - 6 бр./;
3. Светофор 4+1 фаров приземен изходен с фундамент - 4 бр. /гара Бов- 2 бр.; гара Плевен - 2 бр./;
4.Светофор 3+1 фаров мачтов изходен с фундамент - 5 бр. /гара Бов- 3 бр.; гара Раднево - 2 бр./;
5.Светофор 2 фаров мачтов предупредителен с фундамент - 8 бр. /гара Бов- 4бр.; гара Плевен - 2 бр.; гара Раднево - 2 бр./;
6.Светофор 2 фаров мачтов маневрен с фундамент - 4 бр. /гара Бов- 1 бр.; гара Плевен - 1 бр.; гара Раднево - 2 бр./;
7.Светофор 2 фаров мачтов край на коловоз с фундамент - 1 бр. /гара Плевен - 1 бр./;
8.Светофор 2 фаров приземен маневрен с фундамент - 29 бр. /гара Бов- 10 бр.; гара Плевен - 9 бр.; гара Раднево - 10 бр./;
9.Светофор 1 фаров мачтов повторителен на изходен с фундамент - 10 бр. /гара Бов- 3 бр.; гара Плевен - 2 бр.; гара Раднево - 5 бр./;
10.Светофор 1 фаров приземен повторителен на изходен с фундамент - 1 бр. /гара Бов - 1 бр./;
11.Лампа светофорна 12V, 20W/ 20W - 4800 бр. /гара Бов- 1400 бр.; гара Плевен - 400 бр.; гара Раднево - 3000 бр./;
12.Лампа светофорна 20V,7W/7W - 3400 бр. /гара Бов- 1400 бр.; гара Плевен - 500 бр.; гара Раднево - 1500 бр./;
13.Лампа светофорна 30V,15W - 4750 бр. /гара Бов- 2250 бр.; гара Плевен - 500 бр.; гара Раднево - 2000 бр./;
14.Лампа светофорна 40V,20W/20W - 2700 бр. /гара Бов- 1500 бр.; гара Плевен - 400 бр.; гара Раднево - 800 бр./.
Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция III, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка на токозахранващи стативи (шкафове) за МРЦ комплект“
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237280 Stromversorgungszubehör
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция IV: „Доставка на токозахранващи стативи (шкафове) за МРЦ комплект“, която включва: Доставка на токозахранващ статив (шкаф) за МРЦ тип МН-70- 3 комплекта /гара Бов- 1к-т; гара Плевен - 1к-т; гара Раднево - 1к-т/. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция IV, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка кабелни шкафове и разпределителни кутии с прекъсваеми клеми, и заземителни колове“
Los-Nr.: 5
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция V: „Доставка кабелни шкафове и разпределителни кутии с прекъсваеми клеми, и заземителни колове“, която включва:
1.Доставка на кабелни шкафове с прекъсваеми клеми - 7бр./гара Бов - 3бр.; гара Плевен - 2бр.; гара Раднево - 2бр./;
2.Доставка на УПМ за светофори с прекъсваеми клеми - 85бр./гара Бов - 23бр.; гара Плевен - 40бр.; гара Раднево - 22бр./;
3.Доставка на 32 клемни разпределителни кутии с прекъсваеми клеми - 17бр./гара Бов - 8бр.; гара Плевен - 3бр.; гара Раднево - 6бр./;
4.Доставка на 56 клемни разпределителни кутии с прекъсваеми клеми - 6бр./гара Бов - 2бр.; гара Плевен - 4бр./;
5.Заземителен кол - 134бр./гара Бов - 65бр.; гара Плевен - 48бр.; гара Раднево - 21бр./. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция V, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка на системи за видеонаблюдение на гари – комплект“
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32324000 Fernsehgeräte
Предмет на настоящата общ.поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари:Бов, Плевен и Раднево,с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ,ТК и ЕС по обособени позиции“-OП VI:„Доставка на системи за видеонаблюдение на гари–комплект“,която вкл.апаратура,инсталационни матерали и оборудване,отговарящи на изискванията по изготвени и приложени проекти,както следва:1.Дост.на PTZ(Pan-Tilt-Zoom)управляема моторизирана видеокамера–по спецификация от проект или еквивалентна-17 бр./г.Бов-5бр.;г.Плевен-6бр.;г.Раднево-6бр./;2.Дост.на стационарна видеокамера–по спецификация от проект или еквивалентна-33 бр./г.Бов-6бр.;г.Плевен-18бр.;г.Раднево-9бр./;3.Дост.на NVR(Network Video Recorder)мрежово записващо устройство–по спецификация от проект или еквивалентна-3 бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;4.Дост.на харддиск минимум 4TB–по спецификация от проект или еквивалентна-12бр./г.Бов-4бр.;г.Плевен-4бр.;г.Раднево-4бр./;5.Дост.на 64GB micro SD card–по спецификация от проект или еквивалентна-50бр./г.Бов-11бр.;г.Плевен-24бр.;г.Раднево-15бр./;6.Дост.на Монитор 24"–по спецификация от проект или еквивалентна-3 бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;7.Дост.на захранващ блок–по спецификация от проект или еквивалентна-14бр./г.Бов-4бр.;г.Плевен-5бр.;г.Раднево-5бр./;8.Дост.на UPS 1500VA–по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;9.Дост.на гръмозащита–по спецификация от проект или еквивалентна-100бр./г.Бов-22бр.;г.Плевен-48бр.;г.Раднево-30бр./;10.Дост.на Switch 24 + 4 port–по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;11.Дост.на Switch 8 port–по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;12.Дост.на Медиа Конвертор 10/100/1000 за 1 влакно A–по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;13.Дост.на Медиа Конвертор 10/100/1000 за 1 влакно Б–по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;14.Дост.на ПЛАСТМАСОВО ТАБЛО ПОЛИЕСТЕР IP65 с размери L:545/W:655/H:265–по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;15.Дост.на HDPE тръба ф 32-3860м./г.Бов-1200м.;г.Плевен-1300м.;г.Раднево-1360м./;16.Дост.на ОDF 12 оптични влакна пълна окомплектовка-4бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-1бр./;17.Дост.на стенен ODF 6 oптични влакна пълна окомплектова-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;18.Дост.на Patch панел 24 RG 45-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;19.Дост.на Табло ТАП 4 с автоматични предпазители–по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;20.Дост.на Комуникационен шкаф 24 U–по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;21.Дост.на настолна компютърна конфигурация по спецификация от проект или еквивалентна-6бр./г.Бов-2бр.;г.Плевен-2бр.;г.Раднево-2бр./;22.Дост.на преносим компютър по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;23.Дост.на кабел FTP 4x2x0,5-2440м./г.Бов-610м.;г.Плевен-1220м.;г.Раднево-610м./;24.Дост.на кабелен канал 80/60 2м-460бр./г.Бов-40бр.;г.Плевен-300бр.;г.Раднево-120бр./;25.Дост.на климатична инверторна система по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./;26.Дост.на комплекти букси RG45,захранващи букси,крепежи–по спецификация от проект или еквивалентна-3бр./г.Бов-1бр.;г.Плевен-1бр.;г.Раднево-1бр./.Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция VI,Приложение №1 от документацията за обществената поръчка и приложените към нея работни проекти за изграждане на видеонаблюдение в посочените гари с посочени технически данни.
„Доставка на елементи за отопление на стрелки“
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39711440 Kochringe
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция VII: „Доставка на елементи за отопление на стрелки“, която включва:
1. Доставка на командно табло ТКОС - 3 комплекта /гара Бов - 1к-т; гара Плевен - 2к-та/;
2.Доставка на табло разпределително ТРОС, комплект с пусков панел и апаратура - 5 комплекта /гара Бов - 3к-та; гара Плевен - 2к-та/;
3.Доставка на пръчковиден електронагревател за отопление на жп стрелки, комплект със скоби за закрепване - 156 комплекта /гара Бов - 72к-та; гара Плевен - 84к-та/;
4.Доставка на табло ТЗС - 39 комплекта /гара Бов - 18к-та; гара Плевен - 21к-та/. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция VII, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на апаратура за компютърно управление и визуализация“
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка и инсталиране на апаратура в три броя гари: Бов, Плевен и Раднево, с цел модернизация и рехабилитация на системите на ОТ, ТК и ЕС по обособени позиции“ - Обособена позиция VIII: „Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на апаратура за компютърно управление и визуализация“ , която включва: Доставка, монтаж, настройка и пускане в действие на апаратура за компютърно управление и визуализация - 1 бр. /гара Раднево - 1бр./. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за обособена позиция VIII, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.