Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 163271-2023
die Slowakei-Banská Štiavnica: Bau von weiterführenden Schulen
2023/S 055-163271
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rekonštrukcia plynovej kotolne
Referenznummer der Bekanntmachung: ID 5679
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45214220 Bau von weiterführenden Schulen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je rekonštrukcia plynovej kotolne, konkrétne stavebné práce budú pozostávať z:
- demontáži jestvujúcich 3 ks plynových kotlov Viessman Atola a príslušných potrubí,
armatúr, kotlových obehových čerpadiel, dymovodov
- demontáži nefunkčnej úpravni vody a expanzných nádob
- demontáže zmiešavacích trojcestných ventilov a obehových čerpadiel okruhov UK
- demontáže elektroinštalácie a MaR zdemontovaných zariadení
Navrhovaná kotolňa sa osadí kaskádou 2 ks plynových stacionárnych kondenzačných kotlov v jednom telese VIESSMANN VITOCROSSAL 100 ClB o menovitom tepelnom výkone 2 x 200 kW s ekvitermickou reguláciou VITOTRONIC 100, 200 a kaskádovou reguláciou Vitotronic 300-K, tlakovými expanznými nádobami s membránou, úpravňou vykurovacej vody, s čerpadlovými skupinami s trojcestnými zmiešavacími ventilmi a s tým súvisiacimi úpravami v elektroinštalácii, meraní a regulácii, plynoinštalácii, s dopojením kotlov navrhovanými dymovodmi na jestvujúci komín, vyvložkovaný novou nerezovou komínovou vložkou.
Modernizovaná kotolňa bude vybavená moderným technologickým zariadením, ktoré spolu s meraním a reguláciou technologických procesov zabezpečí jej plynulú, bezpečnú a energeticky efektívnu prevádzku.
Stavebné práce sú podrobne vymedzené projektovou dokumentáciou vyhotovenou Ing. Tropp Štefan ELPPORT, Krivánska 9, 974 11 Banská Bystrica, IČO: 17 840 236, (príloha č. 3 súťažných podkladov), ako aj vo výkaze výmer (príloha č. 2 súťažných podkladov).