Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
NABAVA LICENCI ZA KORIŠTENJE MICROSOFTOVIH SOFTVERSKIH PROIZVODA I USLUGA
Referenznummer der Bekanntmachung: 280-2023-EVV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je NABAVA LICENCI ZA KORIŠTENJE MICROSOFTOVIH SOFTVERSKIH PROIZVODA I USLUGA.
Predmet nabave je nastavak održavanja postojećih i nabavka novih Microsoft proizvoda i usluga unutar Enterprise modela (EA) u skladu s ovom Dokumentacijom o nabavi i Troškovnikom, u kojima su naznačeni naziv i količina predmeta nabave te uvjeti i zahtjevi potrebni za sastavljanje ponude...
CPV: 48000000-8
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 950 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet nabave je NABAVA LICENCI ZA KORIŠTENJE MICROSOFTOVIH SOFTVERSKIH PROIZVODA I USLUGA.Predmet nabave je nastavak održavanja postojećih i nabavka novih Microsoft proizvoda i usluga unutar Enterprise modela (EA) u skladu s ovom Dokumentacijom o nabavi i Troškovnikom, u kojima su naznačeni naziv i količina predmeta nabave te uvjeti i zahtjevi potrebni za sastavljanje ponude...CPV: 48000000-8