Dienstleistungen - 163964-2022
Polen-Wąchock: Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
2022/S 062-163964
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wąchock oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnyc
Referenznummer der Bekanntmachung: GKE.271.1.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wąchock oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od dnia 01.04.2022 r. do dnia 31.12.2022 r.1) Liczba mieszkańców zdeklarowanych na terenie gminy Wąchock (stan na dzień 30.09.2021 r.) wynosi 4.897 mieszkańców.
a) Marcinków 394
b) Parszów 1.120
c) Rataje 396
d) Wąchock 1.842
e) Węglów 184
f) Wielka Wieś 961
2) Ilość gospodarstw domowych według złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w poszczególnych miejscowościach (stan na dzień 30.09.2021 r.):
a) Marcinków 169
b) Parszów 400
c) Rataje 126
d) Wąchock 781
e) Węglów 64
f) Wielka Wieś 323
3) Przewidywana ilość gospodarstw domowych do obsługi obejmuje 1863.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
90513100 Hausmüllbeseitigung
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wykonawca zapewni odbiór następujących frakcji odpadów komunalnych: Odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, Odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, Odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, Odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, Odpady komunalne zmieszane, Meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz zużyte opony, Przeterminowane leki, Zużyte baterie i akumulatory. Szczegółowy zakres określają zapisy SWZ.
Polska-Wąchock: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: GKE.271.1.2021
II.1.2)Główny kod CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90511000 Usługi wywozu odpadów
90512000 Usługi transportu odpadów
90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90514000 Usługi recyklingu odpadów
90500000 Usługi związane z odpadami
II.2.4)Opis zamówienia: