Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka 18 m parciálních trolejbusů s trakčními bateriemi.
Referenznummer der Bekanntmachung: 01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34622300 Oberleitungsbusse - MA11
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka až 17 kusů 18 m parciálních trolejbusů s trakčními bateriemi splňující ke dni podání nabídky Zadavateli veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob, stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky, které jsou současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele. Bližší podmínky budou následně uvedeny v zadávací dokumentaci a dalších dokumentech k této veřejné zakázce.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 246 500 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34622300 Oberleitungsbusse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: