II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego (ZP-333/2022)
Numéro de référence: ZP-333/2022
II.1.2)Code CPV principal80320000 Services de formation médicale
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi edukacyjnej polegającej na organizacji i przeprowadzeniu w roku 2022 obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
2. Zamówienie zostało podzielone na 56 części.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolnie wybraną liczbę części zamówienia.
4. Wszelkie informacje związane z postępowaniem dot. w szczelności: opisu przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia, warunków udziału w postępowaniu oraz podstaw wykluczenia, oświadczeń i dokumentów, które Wykonawca obowiązany jest złożyć, kryteriów i sposobu oceny ofert, projektu umowy zawiera SWZ dostępna na Platformie zakupowej Zamawiającego wskazanej w sekcji I pkt 3 Ogłoszenia.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 20 873 774.59 PLN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)80320000 Services de formation médicale
II.2.4)Description des prestations:
Numer części: 1 ;Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna i onkologia dziecięca ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330,00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
Numer części: 2 ;Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy leczenia żywieniowego u dzieci ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
Numer części: 3 ;Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej u dzieci ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny/online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
Numer części: 4 ;Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób zakaźnych ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 4 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 32 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny/online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 9 064.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
Numer części: 5 ;Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do genetyki klinicznej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Numer części: 6 ;Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy psychologiczne i rehabilitacja w przypadkach chorób uwarunkowanych genetycznie ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
Numer części: 7 ;Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkogenetyka - nowotwory dziedziczne ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny/online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
Numer części: 8 ;Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkogenetyka - białaczki i guzy lite ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny/online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
Numer części: 9 ;Nazwa specjalizacji: Audiologia i foniatria ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby zawodowe w audiologii i foniatrii ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
Numer części: 10 ;Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób płuc ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 50 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
Numer części: 11 ;Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Metody obrazowania w chorobach płuc ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 50 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
Numer części: 12 ;Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Metody obrazowania w chorobach płuc ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 50 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
Numer części: 13 ;Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Fizjopatologia oddychania i badania czynnościowe układu oddechowego ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 50 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
Numer części: 14 ;Nazwa specjalizacji: Diabetologia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diabetologia wieku rozwojowego ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 30 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
Numer części: 15 ;Nazwa specjalizacji: Immunologia kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępy w immunologii klinicznej. Pierwotne i wtórne niedobory odporności ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
Numer części: 16 ;Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii - postępy w leczeniu choroby niedokrwiennej serca z uwzględnieniem nowoczesnej chirurgii wieńcowej, w tym małoinwazyjnej oraz roli kardiologa i kardiochirurga HEART TEAM w rewaskularyzacji serca z uwzględnieniem pozawałowego uszkodzenia serca ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
Numer części: 17 ;Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka i leczenie chorób aorty ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 18
Numer części: 18 ;Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępy w diagnostyce obrazowej chorób serca, płuc i naczyń ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 1 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 8 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 2 266.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
Numer części: 19 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępy w medycynie sportowej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 20
Numer części: 20 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający do specjalizacji w dziedzinie medycyny sportowej "ABC medycyny sportowej" ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
Numer części: 21 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Żywienie osób aktywnych fizycznie ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 22
Numer części: 22 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Doping w sporcie ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
Numer części: 23 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Bioregeneracja organizmu ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
Numer części: 24 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane elementy medycyny morskiej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
Numer części: 25 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia medycyny wysokogórskiej z elementami medycyny lotniczej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
Numer części: 26 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Aktywność fizyczna - zalecenia dla zdrowia i w chorobach przewlekłych ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 27
Numer części: 27 ;Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychospołeczne problemy sportu i aktywności fizycznej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 28
Numer części: 28 ;Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w onkologii i hematologii dziecięcej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 29
Numer części: 29 ;Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka i leczenie nowotworów litych u dzieci ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 30
Numer części: 30 ;Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Neuroonkologia dziecięca ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 31
Numer części: 31 ;Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Pozaustrojowe metody eliminacji trucizn w toksykologii klinicznej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 4 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 32 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 9 064.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 32
Numer części: 32 ;Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Intensywna terapia w toksykologii klinicznej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 4 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 32 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 9 064.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 33
Numer części: 33 ;Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Gruźlica i inne mykobakteriozy - etiologia, epidemiologia, obraz kliniczny, diagnostyka i terapia zakażeń ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 34
Numer części: 34 ;Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia skóry, tkanki podskórnej, tkanek miękkich, kości i stawów - etiologia, epidemiologia, obraz kliniczny, diagnostyka, leczenie, zapobieganie ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 35
Numer części: 35 ;Nazwa specjalizacji: Ortodoncja ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia - zagadnienia ortodontyczne ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 36
Numer części: 36 ;Nazwa specjalizacji: Ortodoncja ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia - zagadnienia ortodontyczne ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 37
Numer części: 37 ;Nazwa specjalizacji: Ortodoncja ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do współczesnej ortodoncji ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 38
Numer części: 38 ;Nazwa specjalizacji: Ortodoncja ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Biomechanika (reakcja tkanek na siły ortodontyczne) ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 39
Numer części: 39 ;Nazwa specjalizacji: Stomatologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka stomatologiczna nad dzieckiem z zaburzeniami ogólnoustrojowymi i chorobą przewlekłą ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 30 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 40
Numer części: 40 ;Nazwa specjalizacji: Stomatologia zachowawcza z endodoncją ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Mikroskop operacyjny w leczeniu endodontycznym ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 41
Numer części: 41 ;Nazwa specjalizacji: Stomatologia zachowawcza z endodoncją ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Mikroskop operacyjny w leczeniu endodontycznym ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 42
Numer części: 42 ;Nazwa specjalizacji: Stomatologia zachowawcza z endodoncją ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Mikroskop operacyjny w leczeniu endodontycznym ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 43
Numer części: 43 ;Nazwa specjalizacji: Ginekologia onkologiczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zasady leczenia paliatywnego oraz opieki nad chorymi w terminalnym okresie choroby ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 1 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 8 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 25 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 2 266.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 44
Numer części: 44 ;Nazwa specjalizacji: Ginekologia onkologiczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ginekologii onkologicznej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 1 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 8 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 40 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 2 266.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 45
Numer części: 45 ;Nazwa specjalizacji: Ginekologia onkologiczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory piersi ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 30 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 46
Numer części: 46 ;Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka laboratoryjna i obrazowa w hipertensjologii ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 47
Numer części: 47 ;Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu moczowo-płciowego u dzieci ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 48
Numer części: 48 ;Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Neurologia dziecięca ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 49
Numer części: 49 ;Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Urologia dziecięca ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 5 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 50
Numer części: 50 ;Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie urologii dziecięcej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 3 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 51
Numer części: 51 ;Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby spichrzeniowe - glikogenozy, choroby lizosomalne. Choroby peroksyzomalne ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 10 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 52
Numer części: 52 ;Nazwa specjalizacji: Endokrynologia i diabetologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 5 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 40 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 20 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 11 330.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 53
Numer części: 53 ;Nazwa specjalizacji: Endokrynologia i diabetologia dziecięca ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs atestacyjny z endokrynologii i diabetologii dziecięcej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 10 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 80 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 30 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 22 660.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 54
Numer części: 54 ;Nazwa specjalizacji: Pediatria ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 2 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 16 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 50 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 4 532.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 55
Numer części: 55 ;Nazwa specjalizacji: Perinatologia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Organizacja opieki perinatalnej ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 56
Numer części: 56 ;Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia ;Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie nerkozastępcze ;Czas trwania jednej edycji kursu w dniach: 3 ;Czas trwania jednej edycji kursu w godz. dyd. (1 godz. dyd. = 45 min.): 24 ;Planowana liczba uczestników jednej edycji kursu: 15 ;Liczba edycji kursu: 1 ;Forma realizacji kursu: stacjonarny / online ;Wymagany termin realizacji kursu: do 31.12.2022 ;Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w PLN: 6 798.00