Dienstleistungen - 177641-2022
Submission deadline has been amended by:  271699-2022
Polen-Bydgoszcz: Schneeräumung
2022/S 067-177641
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie drogi ekspr. S 5 odc. węzeł Nowe Marzy (bez węzła) - węzeł Bydgoszcz Płn. (bez węzła) od km 0+301 do km 44+463 zarz. przez GDDKiA O. w Bydgoszczy Rejon Świecie
Referenznummer der Bekanntmachung: GDDKIA.O.BY.D-3.2421.14.2022.19
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
W związku z ograniczoną liczbą znaków w Sekcji II pkt 1.1.) ogłoszenia podano niepełną nazwę zamówienia. Pełna nazwa zamówienia brzmi: Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie drogi ekspresowej S 5 odc. węzeł Nowe Marzy (bez węzła) – węzeł Bydgoszcz Północ (bez węzła) od km 0+301 do km 44+463 zarządzanej przez GDDKiA Oddział w Bydgoszczy Rejon w Świeciu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45232410 Kanalisationsarbeiten
45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten
45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
45233280 Anbringen von Leitplanken
45442121 Anstricharbeiten für Konstruktionen
77211400 Fällen von Bäumen
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
90910000 Reinigungsdienste
63712710 Verkehrsüberwachung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest Całoroczne utrzymanie drogi ekspresowej S 5 odc. węzeł Nowe Marzy (bez węzła) – węzeł Bydgoszcz Północ (bez węzła) od km 0+301 do km 44+463 zarządzanej przez GDDKiA Oddział w Bydgoszczy Rejon w Świeciu.. Zamówienie obejmuje wykonywanie prac całorocznego, w tym zimowego i bieżącego utrzymania dróg, w szczególności:
- utrzymania nawierzchni dróg,
- utrzymania poboczy i pasów rozdziału,
- utrzymania korpusu drogi,
- utrzymania odwodnienia,
- utrzymania chodników i ścieżek rowerowych,
- utrzymania oznakowania,
- utrzymania urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
- utrzymania estetyki znaków, elementów bezpieczeństwa ruchu oraz pasa drogowego,
- utrzymania urządzeń wspomagających,
- zimowego utrzymania dróg,
- Zarządzania Kontraktem,
- utrzymania czystości na obiektach inżynierskich- wykonania prac pomocniczych