Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18998_Borto kompiuterių, monitorių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
1 pod- Borto kompiuteris .Prekė skirta 2M62M, 2M62UM serijų lokomotyvų valdymo, monitoringo parametrų įrašymo sistemos remontui.
2 pod - Lietimui jautrus monitorius. Prekės skirtos 2M62M ir 2M62UM serijos lokomotyvų valdymo kabinos valdymo pulto funkcionalumui atstatyti.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 pod - Borto kompiuteris
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
2 pod- Lietimui jautrus monitorius
Lot nº: 2