Lieferungen - 186050-2019
Slovenija-Ljubljana: Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
2019/S 078-186050
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Blago
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Skupno javno naročilo za nakup higienskih papirnatih izdelkov, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let
Referenčna številka dokumenta: 430-1529/2018
II.1.2)Glavna koda CPV
33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
II.1.4)Kratek opis:
Dobava higienskih papirnatih izdelkov in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Higienski papirnati izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33761000 Toaletni papir
33762000 Papirnati robčki
33763000 Papirnate brisače
33764000 Papirnate serviete
33770000 Papir za sanitarne potrebe
II.2.4)Opis javnega naročila:
Dobava higienskih papirnatih izdelkov.
Sanitarni materila
Št. sklopa: 2
33711900 Milo
33741300 Razkužilo za roke
Dobava sanitarnega materiala.