Services - 187857-2022
Afficher la vue résumée
Hongrie-Budapest: Services de gardiennage
2022/S 070-187857
Avis de marché
Services
Directive 2009/81/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
A Fővárosi Törvényszék szervezeti egységei elhelyezésére szolgáló épületek élőerős személy-, és vagyonvédelmi feladatai
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestation
Catégorie de services nº 4: Services d'enquête et de sécurité
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: Budapest
Code NUTS HU110 Budapest
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions:
Az Ajánlatkérő szervezeti egységei elhelyezésére szolgáló épületeiben élőerős személy-, és vagyonvédelmi feladatok ellátása az alábbiak szerint:
- élőerős őrzés-védelem
- csomagvizsgáló röntgenberendezés működtetése
- fémkereső kapu működtetése
- kézi fémkereső működtetése
- vagyonvédelmi- jellegű kamerarendszer figyelése
- veszélyhelyzeti tervek működtetése
- felvonók veszélyhelyzeti felügyelete
- vagyonvédelmi, tűzvédelmi támadásjelző rendszerek éjszakai felügyelete
- épületen belüli járőrszolgálat
- robbantással történő fenyegetés kockázatát csökkentő intézkedés megtétele
- rendkívüli eseményekkel (pl. kiemelt tárgyalásokkal) kapcsolatos feladatok ellátása.
A csomagvizsgáló röntgenberendezéseket, a fémkereső kapukat és a kézi fémkeresőket az Ajánlatkérő biztosítja.
Az őrszolgálat ellátásához szükséges személyi felszerelés, egyenruházat biztosítása a nyertes ajánlattevő feladata.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)
79713000 Services de gardiennage
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
A részvételi felhívás II.1.5) szerinti valamennyi feladatra, épületre összesítve 210.000 óra/év, azaz a 36 hónapos szerződéses időtartamra 630.000 óra.
A szerződéses időtartam alatt 63.000 óra igényelhető opcionálisan a többletfeladatokra.
A feladat elvégzése Budapesten 19 helyszínen (szolgálati helyen), minimum 54 őrhelyen történik.
II.2.2)Information sur les options
Options: non