Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Likwidacja zdrojów wodociągowych na terenie Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: BZU.2291.17.20
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie prowadzone jest pod nazwą: „Likwidacja zdrojów wodociągowych na terenie Łodzi”:
— część 1: likwidacja 5 szt. zdrojów wodociągowych zlokalizowanych na ul. Folwarczna/Litewska, Kochanowskiego 14, Płatowcowa/Czołgistów, Gliniana/Fredry, Sowia / al. Włókniarzy.
— część 2: likwidacja 5 szt. zdrojów wodociągowych zlokalizowanych na ul. Błońska 25, Telefoniczna 80 / Giewont, Zaspowa 19 / Pszczyńska, Beskidzka naprzeciw nr 208, Kwarcowa 32/34.
Zakres tego zamówienia będzie obejmować dla części 1–2:
a) przeprowadzenie demontażu zdrojów wodociągowych;
b) wykonanie dokumentacji powykonawczej potwierdzającej likwidację zdrojów wodociągowych wraz z naniesieniem zmian na mapach zasadniczych Łódzkiego Ośrodka Geodezji w Łodzi.
Zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2a–2b do SIWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do SIWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 9 do SIWZ.