II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord-cadru de furnizare piese auto, anvelope și materiale tehnice pentru autovehiculele din dotarea Direcției Generale de Protecție Internă
Referenznummer der Bekanntmachung: 36755310/2021/A9
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 147 994.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Piese de schimb pentru autovehicule marca Volkswagen, Kia, Opel, BMW și Toyota
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Piese de schimb pentru autovehicule marca Dacia
Los-Nr.: 4
Materiale de întreținere auto
Los-Nr.: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Piese de schimb pentru tractoare
Los-Nr.: 7
Piese de schimb pentru autovehicule marca Audi
Los-Nr.: 5
Materiale utilizate în repararea autovehiculelor
Los-Nr.: 2