II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO
Referenznummer der Bekanntmachung: D/73/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30237200 Computerzubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego z podziałem na 10 (dziesięć) części (zadań).
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu informatycznego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30214000 Arbeitsplätze
30237200 Computerzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie nr 1
1. Stacja graficzna (1-procesorowa) SGM (aeg) - w ilości - 10 szt., Klawiatura USB w układzie US QWERTY - w ilości 10 szt., Mysz optyczna USB, dwuprzyciskowa z rolką (scroll) - w ilości 10 szt.
Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 2
1. Stacja graficzna (2-procesorowa) SG (cfi) - w ilości - 6 szt.,Klawiatura USB w układzie US QWERTY - w ilości 6 szt., Mysz optyczna USB, dwuprzyciskowa z rolką - w ilości 6 szt.
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237200 Computerzubehör
30213100 Tragbare Computer
Zadanie nr 3
1. Notebook „mobilna stacja graficzna” NBSG - w ilości - 10 szt.Mysz optyczna, 2 przyciskowa, z rolką, dedykowana do pracy z notebookiem - w ilości 10 szt.,Torba transportowa dwukomorowa - w ilości 10 szt., Napęd DVD+/-RW USB - w ilości 10 szt.
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
Zadanie nr 4
1. Monitor M4G 27" - w ilości 20 szt.
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 5
1. Monitor M5 30" - w ilości 12 szt.
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
Zadanie nr 6
1. Server SR1A (bi) - w ilości 1 szt.
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 7.
Półka dyskowa SB (a) - w ilości 1 szt.
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232140 Plotter
22600000 Tinte
Zadanie nr 8.
Ploter wielkoformatowy PL4 (1,1m/44") - w ilości 1 szt., Komplet oryginalnych atramentów - w ilości 3 szt.
Los-Nr.: 9
Zadanie nr 9.
Ploter PL6 - w ilości 1 szt., Komplet oryginalnych atramentów - w ilości 3 szt.
Los-Nr.: 10
Zadanie nr 10.
Urządzenie wielofunkcyjne UW5 - w ilości 2 szt., Komplet oryginalnych atramentów - w ilości 6 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: D/73/2022
II.1.2)Główny kod CPV30237200 Akcesoria komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30214000 Stacje robocze
30237200 Akcesoria komputerowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30237200 Akcesoria komputerowe
30213100 Komputery przenośne
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30231300 Monitory ekranowe
Część nr: 5
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32420000 Urządzenia sieciowe
Część nr: 7
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30232140 Plotery
22600000 Tusz
Część nr: 9
Część nr: 10