Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 200926-2020
Pays-Bas-Gouda: Mobilier scolaire
2020/S 085-200926
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DAS schoolmeubilair Primair Onderwijs
II.1.2)Code CPV principal
39160000 Mobilier scolaire
II.1.4)Description succincte:
Welkom op de DAS voor de levering van schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs De Vier Windstreken te Gouda. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair voor primair onderwijs dat nodig is voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs De Vier Windstreken met 2 838 leerlingen en 365 medewerkers (2018).