Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische studies voor natuurcompensaties in Prosperpolder Zuid
Referentienummer: Maritieme Toegang-02602-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79311000 Uitvoeren van studies
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
71320000 Technische ontwerpdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten