II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató - Kommunikáció 2022. I.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
- A keretmegállapodás alapján 2022. I. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Karrierportál tesztelés Országos Rendőr-főkapitány
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Online ügynökségi feladatok ellátása a Karrier.police.hu - önálló rendőrségi karrierportál tesztelést követő hibajavítás elvégzése az Országos Rendőr-főkapitányság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 871 000 Ft + Áfa, azaz nettó kétmillió-nyolcszázhetvenegyezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 861 300 Ft + Áfa, azaz nettó nyolcszázhatvanegyezer-háromszáz forint + általános forgalmi adó opció.
Komm. és médiaügyn. feladatok, MTVA
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hetvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 22 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonkettőmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komm. és médiaügyn. feladatok, Paks II. Zrt.
Los-Nr.: 3
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Paks II. Zrt. számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 149 400 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszáznegyvenkilencmillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 44 820 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvennégymillió-nyolcszázhúszezer forint + általános forgalmi adó opció.
Mo. népszerűs. kormányzati kommunikáció 4.
Los-Nr.: 4
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az aktív Magyarország népszerűsítésével összefüggő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 4.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15 748 031,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió-hétszáznegyvennyolcezer-harmincegy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 724 409,- Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió-hétszázhuszonnégyezer-négyszázkilenc forint + általános forgalmi adó opció.
Családbarát Magyarország komm. kampány 2022
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2022” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Miniszterelnökség, Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 574 803 150,-Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-ötszázhetvennégymillió-nyolcszázháromezer-százötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 472 440 945,-Ft + Áfa, azaz nettó négyszázhetvenkétmillió-négyszáznegyvenezer-kilencszáznegyvenöt + általános forgalmi adó opció.
Médiaügynökség és gyártás Cirkusz
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és gyártási feladatok ellátása a Nemzeti Artista- Előadó- és Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 45 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 13 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Nyomda Jogállam és Igazság Nonprofit Kft.
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Nyomdai kivitelezési feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 51 370 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenegymillió-háromszázhetvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 411 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenötmillió-négyszáztizenegyezer forint + általános forgalmi adó opció
Gyermekvédelmi népszavazás kormányzati komm.
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 25., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 33., és a gyermekvédelmi népszavazásra vonatkozó kormányzati kommunikációs kampány megvalósítása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 811 023 622,- Ft +Áfa, azaz nettó tizenegymilliárd-nyolcszáztizenegymillió-huszonháromezer-hatszázhuszonkettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 543 307 087,- Ft + Áfa, azaz nettó hárommilliárd-ötszáznegyvenhárommillió-háromszázhétezer-nyolcvanhét forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció NÚSz Zrt.
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 365 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó háromszázhatvanötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 109 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó százkilencmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció NKFIH, I. ütem
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal részére, 2022, I.ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió + általános forgalmi adó opció.
Arculattervezési feladatok, Hunatom Zrt.
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Arculattervezési feladatok ellátása a Hunatom Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 900 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Kommunikáció, BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft.
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 406 693,- Ft + Áfa, azaz nettó Hétmillió-négyszázhatezer-hatszázkilencvenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 222 008,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmillió-kettőszázhuszonkettőezer-nyolc forint + általános forgalmi adó opció.
Film-videógyártás, Igazságügyi Minisztérium
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Film-videógyártási feladatok ellátása az Igazságügyi Minisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 37 595 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchétmillió-ötszázkilencvenötezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 11 278 500 Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymillió-kétszázhetvennyolcezer forint + általános forgalmi adó opció.
Magyar Állami Operaház közterületi reklámkampány
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Magyar Állami Operaház közterületi reklámkampányaihoz”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 137 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Százharminchétmillió - ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 41 250 000 ,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenegymillió - kettőszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikációs feladatok, MUKK N.Kft.
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Molekuláris- Ujjlenyomat Kutató Központ Nonprofit Kft. számára, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 49 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenkilencmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 850 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennégymillió-nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Webfejlesztési feladatok ellátása az NFP számára
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Webfejlesztési feladatok ellátása az NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 36 952 150,- Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió-kilencszázötvenkétezer-százötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 11 085 645,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymillió-nyolcvanötezer-hatszáznegyvenöt forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex komm. és médiaügyn. szolgáltatások MP Zrt.
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi szolgáltatások a Magyar Posta Zrt. és közvetlen leányvállalatai részére 2022-2023-ban”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Százötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Gyártási feladatok ellátása az EKKE részére
Los-Nr.: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Gyártási feladatok ellátása az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Komm. feladatok Külgazdasági és Külügyminisztérium
Los-Nr.: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Külgazdasági és Külügyminisztérium számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 31 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincegymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 450 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencmillió-négyszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Médiaügynökségi feladatok Honvédelmi Minisztérium
Los-Nr.: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Honvédelmi Minisztérium közterületi reklámkampányaihoz”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 12 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 600 000 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió-hatszázezer + általános forgalmi adó opció.
Komplex komm. Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
Los-Nr.: 21
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara részére, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 218 322 835,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszáztizennyolcmillió-háromszázhuszonkettőezer-nyolcszázharmincöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 65 496 850,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatvanötmillió-négyszázkilencvenhatezer-nyolcszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
MFB+leányvállalatai - "miniprogramok” gyártása
Los-Nr.: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MFB Zrt., és egyes leányvállalatai számára „miniprogramok” gyártása, valamint kapcsolódó médiatervezési és -vásárlási feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 448 102 362,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszáznegyvennyolcmillió-százkettőezer-háromszázhatvankettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 134 430 709 Ft + Áfa, azaz nettó százharmincnégymillió-négyszázharmincezer-hétszázkilenc + általános forgalmi adó opció.
Filharmónia - Komm. ügynökségi,médiaügynökségi fel
Los-Nr.: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és médiaügynökségi feladatok ellátása a Filharmónia Magyarország Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 33 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchárommillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 900 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencmillió-kilencszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MTVA - Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok
Los-Nr.: 24
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása az MTVA részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 105 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 31 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó harmincegymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MK - Aktív Magyarország népszerűsítése 5.
Los-Nr.: 25
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az aktív Magyarország népszerűsítésével összefüggő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 5.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 657 450,- Ft + Áfa, azaz nettó Húszmillió-hatszázötvenhétezer-négyszázötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 6 197 235- Ft + Áfa, azaz nettó Hatmillió-százkilencvenhétezer-kettőszázharmincöt forint + általános forgalmi adó opció.
NÖF - Komplex kommunikáció és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 26
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a 2022-es üzleti évre a NÖF Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 57 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 17 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenhétmillió-százezer forint + általános forgalmi adó opció.
Cirkusz - Médiaügynökségi és gyártási feladatok
Los-Nr.: 27
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 64 995 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvannégymillió-kilencszázkilencvenötezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 19 498 500 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkilencmillió-négyszázkilencvennyolc ezer- ötszáz forint + általános forgalmi adó opció.
SZTNH - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 28
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 63 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 19 050 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkilencmillió-ötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.