Savanoriškas išankstinis skaidrumo skelbimas
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Tako valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 Kaunas – Zarasai – Daugpilis ruože 33,848 iki 34,123 km paprastojo remonto projekto A laida
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71300000 Inžinerijos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71300000 Inžinerijos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: