Direktiiv 2009/81/EÜ
I osa: Hankija / võrgustiku sektori hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Õhutõrjekahurite elutsükkel
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtAsjad
Ostmine
NUTS kood EE Eesti
II.1.4)Teave raamlepingu kohtaRaamleping mitme pakkujaga
maksimumarv osalejat kavandatavale raamlepingule: 10
Raamlepingu kestus
Kestus kuudes: 84
Hanke eeldatav kogumaksumus kogu raamlepingu kestuse jooksul
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 9999000.00 EUR
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus:
Hanke objektiks on õhutõrjekahurite elutsükli tagamine (varuosad, remondi-ja hooldusteenus) koos võimalusega soetada relvastuse juurde kuuluvaid lisaseadmeid, olemasolevate relvade moderniseerimist ja erandjuhul Zu-23 relvade ostmine (asendamaks kasutuskõlbmatuid relvi).
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV) II.1.7)Teave allhangete kohta
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohta