II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP.
Referenznummer der Bekanntmachung: 4301-22/2016/125
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Material za tiskanje od zap. št. 1 do zap. št. 2
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Material za tiskanje od zap. št. 3 do zap. št. 5
Los-Nr.: 2
Material za tiskanje od zap. št. 6 do zap. št. 11
Los-Nr.: 3
Material za tiskanje od zap. št. 12 do zap. št. 20
Los-Nr.: 4
Material za tiskanje od zap. št. 21 do zap. št. 32
Los-Nr.: 5
Material za tiskanje od zap. št. 33 do zap. št. 49
Los-Nr.: 6
Material za tiskanje od zap. št. 50 do zap. št. 75
Los-Nr.: 7
Material za tiskanje od zap. št. 76 do zap. št. 312
Los-Nr.: 8
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 4301-22/2016/125
II.1.2)Glavna koda CPV30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5
Št. sklopa: 6
Št. sklopa: 7
Št. sklopa: 8