Dienstleistungen - 208223-2022
Submission deadline has been amended by:  271802-2022
Slowenien-Ljubljana: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2022/S 076-208223
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vzdrževanje in nadgradnje informacijskega dokumentnega sistema BusinessConnect
Referenznummer der Bekanntmachung: JN 171/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je vzdrževanje in nadgradnje informacijskega dokumentnega sistema BusinessConnect za obdobje štirih (4) let.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet javnega naročila je vzdrževanje in nadgradnje informacijskega dokumentnega sistema BusinessConnect za obdobje štirih (4) let. Predmet naročila je podrobneje specificiran v objavljeni dokumentaciji.