Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на околната среда и водите"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното РС№СПОР-8/09.05.2022г.,Възложителят е отправил покани до тримата рамкови изпълнители,придружени със списъци с артикули,предлагани от съответните изпълнители на най-ниски цени за представяне на документи за сключване на договор с предмет:"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP(Ейч Пи)и бивши Самсунг за нуждите на МОСВ".С тримата рамковите изпълнители,до които е изпратена покана ще бъдат сключени договори на осн.чл.82, ал.1 от ЗОП,като същите се сключват въз основа на Прил.№ 6.А.,Прил.№6.В. и Прил.№6.С.–Извлечения с най-ниските цени от ценовото предложение на съответния рамков изпълнител.В съответствие с клаузата на чл.22, ал.2 от РС№СПОР-8/09.05.2022г.,възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител,предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС на ЦОП.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г., Възложителят е отправил покани до тримата рамкови изпълнители, придружени със списъци с артикули, предлагани от съответните изпълнители на най-ниски цени за представяне на документи за сключване на договор с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на околната среда и водите".
С тримата рамковите изпълнители, до които е изпратена покана ще бъдат сключени договори на основание чл. 82, ал. 1 от Закона за обществените поръчки, като същите се сключват въз основа на Приложение № 6.А. Приложение № 6.В. и Приложение № 6.С. – Извлечения с най-ниските цени от ценовото предложение на съответния рамков изпълнител.
В съответствие с клаузата на чл. 22, ал. 2 от Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г., възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съответния артикул в Рамковото споразумение на Централния орган за покупки.