Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Étude sur le soutien à l'élargissement des innovations pour un vieillissement actif et en bonne santé — SMART 2015/0039.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: locaux du contractant.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
— Analyser le contexte de l'élargissement de l'innovation dans le cadre du partenariat européen d'innovation pour un vieillissement actif et en bonne sante (EIP-AHA) (en soutenant les régions impliquées ou sur le point de s'engager dans le développement ou le déploiement de l'innovation).
— Analyser d'autres secteurs axés sur l'innovation qui ont abordé avec succès les défis de l'élargissement des innovations.
— Définir les principaux facteurs de réussite desdits secteurs pouvant être appliqués au soutien de l'élargissement du processus d'innovation pour un vieillissement actif et en bonne santé.
Les facteurs économiques déclencheurs de la réussite de l'élargissement de l'innovation devront également être analysés en détail tout au long du cycle de vie de l'innovation depuis le développement de solutions jusqu'au marché. Quelles sont les conditions réglementaires, stratégiques ou commerciales qui aideront à augmenter les flux d'investissement vers les solutions innovantes pour un vieillissement actif et en bonne santé du point de vue des investisseurs du secteur privé et de l'investissement public? L'accent sera mis sur la facilitation du transfert et de la mise en œuvre de bonnes pratiques, qui ont démontré des résultats concrets et des avantages. Il est important de savoir ce qu'il faut faire en s'inspirant des pionniers les plus avancés, mais également ce qu'il ne faut pas faire. La création de réseaux de connaissances permettant l'échange de connaissances, des meilleures pratiques ou de l'expérience d'une manière très pragmatique, qui inclut des apports d'autres régions du EIP-AHA et d'indicateurs de référence externes (autres secteurs, y compris les secteurs d'investissement), peut être un moyen de parvenir à ce résultat. Ces réseaux de connaissances permettront de réduire la courbe d'apprentissage pour ceux qui adoptent une bonne pratique ou qui s'engagent dans la mise en œuvre et s'assurent que tout problème rencontré dans un domaine ne se reproduira pas dans d'autres domaines.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)73210000 Services de conseil en recherche, 79419000 Services de conseil et d'évaluation
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Valeur maximale: 250 000 EUR.
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usluge - 216341-2015
Prikaži smanjeni prikaz
Belgija-Bruxelles: Studija o pružanju podrške postupnom povećanju inovacija u pogledu aktivnog i zdravog starenja — SMART 2015/0039
2015/S 119-216341
Poziv na nadmetanje
Usluge
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Studija o pružanju podrške postupnom povećanju inovacija u pogledu aktivnog i zdravog starenja — SMART 2015/0039
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja usluga
Kategorija usluge br. 11: Usluge savjetovanja u menadžmentu (6) i srodne usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
— Analizirati kontekst za postupno povećavanje inovacija u okviru Europskog partnerstva za inovacije za aktivno i zdravo starenje (EIP-AHA) (pružanjem podrške uključenim regijama ili onim koje namjeravaju započeti s razvojem ili primjenom inovacija).
— Analizirati druge sektore koji su potaknuti inovacijama, a koji su uspješno riješili izazove u vezi postupnog povećavanja.
— Odrediti ključne čimbenike uspješnosti takvih sektora koji se mogu primijeniti za podršku postupku povećavanja inovacija u pogledu aktivnog i zdravog starenja.
Ekonomske okidače za povećavanje uspješnosti također treba detaljno ispitati u svim fazama razvoja inovacija, od razvoja rješenja do tržišta. Što su regulatorni i komercijalni uvjeti te uvjeti u pogledu politika koji će pridonijeti povećanju ulaganja u inovativna rješenja za aktivno i zdravo starenje s gledišta investitora iz privatnog sektora i s gledišta javnog ulaganja. Naglasak je na olakšavanju prijenosa i primjeni dobrih praksi koje su pokazale konkretne ishode i koristi. Važno je naučiti od najnaprednijih pionira što činiti, ali i što ne činiti. Uspostavljanje „mreža znanja” koje omogućuju razmjenu znanja, najboljih praksi ili iskustva na vrlo pragmatičan način, koji obuhvaća doprinose drugih regija u okviru EIP-AHA i vanjskih mjerila (drugih sektora, uključujući investicijske sektore), može biti put za ostvarivanje ovog cilja. Te mreže znanja skratit će krivulju učenja onima koji usvoje dobru praksu ili započnu s primjenom te koji osiguraju da se bilo koji problem koji se pojavi u 1 području ne pojavljuje ponovno u drugim područjima.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja, 79419000 Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Najveća vrijednost: 250 000 EUR.
II.2.2)Podaci o opcijama
Opcije: ne
Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Ondersteuning van de uitbreiding van innovaties voor actief en gezond ouder worden — SMART 2015/0039.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 11: Diensten voor bedrijfsadvisering [6] en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: in de kantoren van de contractant.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
–– Het analyseren van het kader voor de uitbreiding van de innovatie binnen het Europees innovatiepartnerschap voor actief en gezond ouder worden (door de ondersteuning van regio's die betrokken zijn bij de ontwikkeling of ontplooiing van innovatie of dat binnenkort zullen zijn).
–– Het analyseren van andere sectoren die door innovatie worden gestuurd en de uitbreidingsuitdagingen succesvol hebben aangepakt.
–– Het identificeren van sleutelfactoren voor succes van dergelijke sectoren die kunnen worden toegepast ter ondersteuning van de uitbreiding van het innovatieproces voor actief en gezond ouder worden.
De economische drijfveren voor het succes van de uitbreiding moeten eveneens in detail worden onderzocht doorheen de levenscycli vanaf de ontwikkeling van de oplossing tot de marktintroductie. Wat zijn de regelgevende, beleids- of commerciële voorwaarden die zullen helpen bij de verhoging van de investeringsstromen naar innovatieve oplossingen voor actief en gezond ouder worden vanuit het perspectief van investeerders uit de particuliere sector en vanuit het perspectief van overheidsinvesteringen? De nadruk moet worden gelegd op de vergemakkelijking van de overdracht en de tenuitvoerlegging van goede praktijken die tot concrete resultaten en voordelen hebben geleid. Het is belangrijk om van de verst gevorderde pioniers te leren welke stappen moeten worden genomen, maar tevens welke stappen moeten worden vermeden. Een eventuele wijze om dit te bereiken is door de oprichting van „kennisnetwerken” die de uitwisseling van kennis, beste praktijken of ervaring op een erg pragmatische wijze mogelijk maken, en die resultaten opnemen van andere regio's van het Europees innovatiepartnerschap voor actief en gezond ouder worden en uit externe benchmarks (andere sectoren, met inbegrip van investeringssectoren). Deze kennisnetwerken moeten het leerproces van diegenen die een goede praktijk aannemen of starten met de tenuitvoerlegging ervan verkorten en ervoor zorgen dat een probleem dat zich in 1 gebied voordoet niet wordt herhaald in andere gebieden.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)73210000 Advies inzake onderzoek, 79419000 Evaluatie-adviesdiensten
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Maximumwaarde: 250 000 EUR.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen