Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
K2224 - LIBRA6i rendszer fejlesztési feladatai
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000207782022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Szolgáltatások - 216378-2022
Magyarország-Budapest: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
2022/S 080-216378
Önkéntes előzetes átláthatóságra vonatkozó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000207782022
II.1.2)Fő CPV-kód
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nyertes Ajánlattevő feladata, hogy Társaságunk Libra6i rendszerével, illetve a rendszerhez integráltan kapcsolódó egyéb interfészekkel (pl. mérlegkezelő rendszer, lerakók kamera rendszerei, stb.) kapcsolatosan felmerülő fejlesztési, módosítási igényeket megvizsgálja megvalósíthatósági szempontból.
Az egyes megoldásokról minden esetben megoldási javaslatot készít, erőforrás becsléssel és elkészítési véghatáridővel együtt. Amennyiben az egyedi fejlesztést, módosítást az Ajánlatkérő írásban megrendeli, azt Ajánlattevő megvalósítja, majd tesztelést követően az éles rendszeren üzembe állítja.
Ajánlattevőnek az alább részletezett szolgáltatásokat kell nyújtania a szerződés időtartalma alatt:
- Bővítések és új LIBRA funkciók megvalósítása az Ajánlatkérő meghatározása és megrendelése alapján, valamint konzultációs tevékenység biztosítása Ajánlatkérő számára.
- A napi tanácsadói és fejlesztési szolgáltatás eseti, feladatonkénti erőforrás becslés alapján rendelhető meg, a szerződés keretében 411 embernapra korlátozva, mely kiterjed a konzultációs tevékenység biztosítására is.
Az Ajánlattevőnek a fejlesztések elvégzése során figyelembe kell vennie, hogy Társaságunk az alábbi LIBRA6i modul licence - ekkel rendelkezik:
- LIBRA- Alkalmazói alaprendszer (Telep)
- LIBRA - Mérleg
- LIBRA - Likvid
- LIBRA - Számla
- LIBRA - Kassza
- LIBRA - CashCenter
- LIBRA-City (Szállítólevél funkcióval kiegészítve)
- LIBRA-Szerviz
- LIBRA-Álló LIBRA-Totál
- LIBRA-Tara (Hintőanyag, Hulladékudvar funkcióval kiegészítve)
- LIBRA - Anyag
- LIBRA - Biznisz
- Infocenter
Libra 6i rendszer fejlesztési feladatainak megvalósítása 40 000 000 Ft. keretösszeg valamint 10 000 000 Ft. opció erejéig 12 hónap időtartamra.
Tájékoztató jellegű mennyiségek az egyes feladattípuson belül a szerződéses időszakban:
A BKM Nonprofit Zrt-nél üzemeltetett LIBRA6i rendszer fejlesztési feladatira szakértői támogatás megvalósítása
Sorszám Megnevezés Tervezett Embernap
1. Fejlesztés 140
2. Tanácsadás 221
3. DBA 50
A nyertes ajánlattevő által ellátandó feladatokat részletesen a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A BKM Nonprofit Zrt-nél üzemeltetett LIBRA6i rendszer fejlesztési feladatira szakértői támogatás megvalósítása Megnevezés Tervezett Embernap
Fejlesztés 140
Tanácsadás 221
DBA 50