Προκήρυξη σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών ψηφιοποίησης του φυσικού αρχείου του ΔΕΔΔΗΕ
Αριθμός αναφοράς: 512210
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79999100 Υπηρεσίες σάρωσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 109 699 903.80 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
72310000 Υπηρεσίες επεξεργασίας δεδομένων
30216110 Σαρωτές για χρήση στον τομέα της πληροφορικής
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: