Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące umowy o świadczenie usług publicznych
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (WE) nr 1370/2007
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług przewozwó autobusowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Lubiszyn oraz gmin, które z Gminą Lubiszyn zawarły porozumienia komunalne
II.1.2)Główny kod CPV60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autobusami w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Lubiszyn oraz gmin, które z Gminą Lubiszyn zawarły porozumienia komunalne.
(charakter i ilość usług lub określenie potrzeb i wymogów)