II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor architectuur, studie stabiliteit, studie technieken, veiligheidscoördinatie en algemene coördinatie
Referenznummer der Bekanntmachung: AZSEZOTT-2020327-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sint-Elisabeth Ziekenhuis Zottegem wenst via deze aanbesteding een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van zes jaar (een initiële looptijd van vier jaar, stilzwijgende verlenging van maximum twee keer een jaar) voor architectonische, bouwkundige en technische studie- en ontwerpwerkzaamheden, de uitwerking, de begeleiding van de bouwprojecten en ad hoc advieswerkzaamheden.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Algemene coördinatie bouw, budget en timing
Los-Nr.: 5