II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych nr gr 281-8
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200397
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212381 Verkleidung
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych nr gr 281-8
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212381 Verkleidung
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Los-Nr.: 11
Los-Nr.: 12
Los-Nr.: 13
Los-Nr.: 14
Los-Nr.: 15
Los-Nr.: 16
Los-Nr.: 17
Los-Nr.: 18
Los-Nr.: 19
Los-Nr.: 20
Los-Nr.: 21
Los-Nr.: 22
Los-Nr.: 23
Los-Nr.: 24
Los-Nr.: 25
Los-Nr.: 26
Los-Nr.: 27
Los-Nr.: 28
Los-Nr.: 29
Los-Nr.: 30
Los-Nr.: 31