Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa opakowań drewnianych - palet dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 204-1
Numer referencyjny: 702200078
II.1.2)Główny kod CPV44191000 Różne drewniane materiały budowlane
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44191000 Różne drewniane materiały budowlane
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa opakowań drewnianych - palet ( 1200x800x144mm) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 204-1 - 950 sztuk
Część nr: 2
Dostawa opakowań drewnianych - palet ( 1200x1000x144mm) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 204-1 - 27 500 sztuk
Część nr: 3