VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: VI.3
Stelle des zu berichtigenden Textes: Informacje dodatkowe
Anstatt:
Ofertę stanowią:
1 Formularz Ofertowy sporządzony na podstawie załącznika nr 1 do SWZ
2 Formularz asortymentowo- cenowy sporządzony na podstawie załącznika nr 2 do SWZ
Szczegółowy wykaz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą /szczegółowy opis zawiera Rozdział XXIII SWZ/:
2. Oświadczenie Wykonawcy dot. produktów farmaceutycznych (wg zał. nr 6 do SWZ)
2. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego
5. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 4 do SWZ), o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp
muss es heißen:
2. Oświadczenie Wykonawcy składane w związku z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wg. zał. nr 3a do SWZ)
5. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeśli dotyczy
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych /szczegółowy opis zawiera Rozdział XIV SWZ/:
W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu:
Abschnitt Nummer: IV.2.2
Stelle des zu berichtigenden Textes: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Tag: 09/05/2022
Ortszeit: 10:00
Tag: 27/05/2022
Abschnitt Nummer: IV.2.6
Stelle des zu berichtigenden Textes: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Tag: 05/09/2022
Tag: 23/09/2022
Abschnitt Nummer: IV.2.7
Stelle des zu berichtigenden Textes: Warunki otwarcia ofert
Ortszeit: 11:00