Lieferungen - 234327-2022
Polen-Katowice: Schläuche
2022/S 086-234327
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-8
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200083
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44165100 Schläuche
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa węży wysokociśnieniowych hydraulicznych nieokutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-8
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 2SN
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 2ST
Los-Nr.: 2
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 4SP
Los-Nr.: 3
Wąż gumowy, wysokociśnieniowy do urządzeń hydraulicznych, trudnopalny i antyelektrostatyczny typu 4SH
Los-Nr.: 4