Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil90714100 Umweltinformationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst tussen het RIVM en een Opdrachtnemer voor het beheer en onderhoud van Aerius. Voor meer details betreffende Aerius en de onder de Opdracht vallende werkzaamheden wordt verwezen naar Bijlage Beschrijving Werkzaamheden 2020.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90714100 Umweltinformationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: