Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Omvorming WZC Sint-Clara tot instelling Ons Huis, P16 harde vloer- en muurbekleding
Referentienummer: tdtk2022_004
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Omvorming van het woonzorgcentrum Sint-Clara tot instelling Ons Huis