II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
VP-268 Kondicionierių, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų įrengimas, diagnostika, remontas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kondicionierių, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų įrengimas, diagnostika, remontas
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kondicionieriai, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos ir jų įrengimas negyvenamuose pastatuose, esančiuose kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje (ypatingi statiniai)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kondicionierių, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų įrengimas
Kondicionieriai, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos ir jų įrengimas negyvenamuose pastatuose, nesančiuose kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje (ypatingi statiniai)
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Kondicionieriai, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos ir jų įrengimas negyvenamuose pastatuose, esančiuose kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje (neypatingi statiniai)
Los-Nr.: 3
Kondicionieriai, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos ir jų įrengimas negyvenamuose pastatuose, nesančiuose kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje (neypatingi statiniai)
Los-Nr.: 4
Kondicionierių, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų diagnostika, remontas
Los-Nr.: 5
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42512300 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos komplektai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42512300 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos komplektai
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5