Lieferungen - 236087-2022
Bulgarien-Varna: Diverse Nahrungsmittel
2022/S 087-236087
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 061-159916)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка е "Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и
безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции, както следва: мляко и
млечни продукти;месо, месни продукти и полуфабрикати;риба и рибни продукти;яйца и яйчни продукти;масла и
мазнини;зърнени храни и храни на зърнена основа;картофи и кореноплодни;варива;зеленчуци-сурови, сготвени,
консервирани, замразени, изсушени и ферментирали; плодове-пресни, замразени, изсушени, консервирани под
формата на конфитюри и компоти;ядкови плодове и маслодайни семена;захар, захарни и шоколадови изделия,
мед;подправки-пресни, изсушени;други храни; готови за консумация храни в консервиран, замразен,
концентриран или изсушен вид;кафе, чай и какао;безалкохолни напитки; пиво, вина и високоалкохолни напитки.