Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17971 Techniniai gumos produktai
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 11 pirkimo objekto dalių (toliau – p. o. d.):
— 1 p. o. d. – akytos gumos lakšto pirkimas,
— 2 p. o. d. – techninės gumos lakšto pirkimas,
— 3 p. o. d. – lipnios akytos sandarinimo gumos profilio pirkimas,
— 4 p. o. d. – sandarinimo gumos profilio pirkimas,
— 5 p. o. d. – langų / durų montavimo guminis profilio pirkimas,
— 6 p. o. d. – guminės transporterio juostos pirkimas,
— 7 p. o. d. – termolakšto pirkimas,
— 8 p. o. d. – grafitinės įkamšos pirkimas,
— 9 p. o. d. – lipnios plėvelės su pagrindu pirkimas,
— 10 p. o. d. – nevulkanizuotos gumos pirkimas,
— 11 p. o. d. – techninio diržo pirkimas.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p.o.d. – akytos gumos lakštas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)19500000 Produits en caoutchouc et en plastique
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d. – 452,45 EUR be PVM.
2 p. o. d. – techninės gumos lakštas
Lot nº: 2
2 p. o. d. – 1 876,96 EUR be PVM.
3 p. o. d. – lipnios akytos sandarinimo gumos profilis
Lot nº: 3
3 p. o. d. – 5 336,35 EUR be PVM.
4 p. o. d. – sandarinimo gumos profilis
Lot nº: 4
4 p. o. d. – 1 680,37 EUR be PVM.
5 p. o. d. – langų / durų montavimo guminis profilis
Lot nº: 5
5 p. o. d. – 3 031,80 EUR be PVM.
6 p. o. d. – guminė transporterio juosta
Lot nº: 6
6 p. o. d. 294,00 EUR be PVM.
7 p. o. d. – termolakštas
Lot nº: 7
7 p. o. d. – 3 555,42 EUR be PVM.
8 p. o. d. – grafitinė įkamša
Lot nº: 8
8 p. o. d. – 189,00 EUR be PVM
9 p. o. d. – lipni plėvelė su pagrindu
Lot nº: 9
9 p. o. d. – 23,60 EUR be PVM.
10 p. o. d. – guma nevulkanizuota
Lot nº: 10
10 p. o. d. – 207,52 EUR be PVM.
11 p. o. d. – diržas techninis
Lot nº: 11
11 p. o. d. – 8 887,95 EUR be PVM.