II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky spotřebního laboratorního materiálu
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí. Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky spotřebního laboratorního materiálu - laboratorního vybavení.
Předmět plnění veřejné zakázky pro každou část veřejné zakázky bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 36 měsíců trvání Rámcové dohody. Účastník může podat nabídku na všech sedm (7) částí veřejné zakázky nebo jen na některé části nebo pouze na jednu (1) část veřejné zakázky (dle své volby). Plnění jednotlivých částí veřejné zakázky na sebe nenavazuje, každá část veřejné zakázky může být plněna samostatně, nezávisle na jakékoliv další části.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 13 200 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 7
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Laboratorní vybavení z plastu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19520000 Kunststoffprodukte
33192500 Reagenzgläser
24500000 Kunststoffe in Primärformen
33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
33141310 Spritzen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka laboratorního vybavení z plastu: jedná se zejména o dodávky následujícího laboratorního vybavení z plastu: mikrozkumavky, centrifugační zkumavky, jamkové destičky, injekční jehly, kultivační destičky, kultivační láhve, kultivační misky, Petriho misky, injekční stříkačky, filtrační systémy, vialky, víčka a ostatního spotřebního laboratorního materiálu do výzkumných laboratoří projektů.
Bližší specifikace laboratorního vybavení z plastu a jeho parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 1 této veřejné zakázky.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38437100 Pipetten
38437110 Pipettenspitzen
Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou zejména dodávky sterilních serologických pipet, pasteurových pipet a různých špiček do výzkumných laboratoří projektů.
Bližší specifikace těchto pipet a špiček a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 2 této veřejné zakázky.
Špičky kompatibilní s robotickým systémem Tecan
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38437110 Pipettenspitzen
Předmětem části 3 veřejné zakázky jsou dodávky špiček, jež musí být technicky kompatibilní s laboratorním přístrojem - robotem Tecan freedom typu EVO 150, který je umístěn ve stávajících výzkumných laboratoří projektů.
Bližší specifikace těchto špiček a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 3 této veřejné zakázky.
Špičky kompatibilní s multikanálovými pipetami Eppendorf
Los-Nr.: 4
Předmětem části 4 veřejné zakázky jsou dodávky špiček, jež musí být technicky kompatibilní s pipetami Eppendorf, které zadavatel používá ve svých laboratořích k pokusům a výzkumné činnosti a jiný typ nekompatibilních špiček by mu způsoboval obtíže.
Bližší specifikace těchto špiček a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 4 této veřejné zakázky.
Laboratorní vybavení ze skla
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
Předmětem části 5 veřejné zakázky je dodávka laboratorního vybavení ze skla: jedná se zejména o dodávky následujícího laboratorního vybavení ze skla: baňky Erlenmeyerovy, kádinky, baňky, nálevky a lahve z borosilikátového laboratorního skla, odměrné válce, víčka na láhve, vylévací kroužky, skleněné pipety, podložní skla a ostatního spotřebního laboratorního materiálu do výzkumných laboratoří projektů.
Bližší specifikace laboratorního vybavení ze skla a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 5 této veřejné zakázky.
Ostatní laboratorní materiál a vybavení
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141420 Operationshandschuhe
38436160 Reagenzglasständer für Rüttler
33141117 Watte
19520000 Kunststoffprodukte
44618350 Verschlusskappen aus Kunststoff
42671100 Laborwerkzeugträger
39241200 Scheren
33131172 Zahnmedizinische Pinzetten
39221140 Wasserkanister
34928480 Abfallcontainer und -körbe
38412000 Thermometer
39254000 Zeitmessung
38437120 Pipettenständer
33772000 Einweg-Papierartikel
33141411 Skalpelle und Klingen
39223100 Löffel
39221170 Abtropfgestelle
44511320 Spitzhacken
Předmětem části 6 veřejné zakázky je dodávka drobného laboratorního materiálu a vybavení: zejména vyšetřovacích latexových rukavic, nitrilových rukavic, rukavic cryo, stojánků na mikrozkumavky a zkumavky, krabiček pro mikrozkumavky, podložních skel, mikroskopovacích sklíček, parafilmů, nádob na led nebo na nebezpečný odpad, pinzet, válců odměrných, buničiny, váženek, teploměrů, nůžek, laboratorních střiček, magnetických míchadel, laboratorních stojanů, kahanů a dalšího laboratorního vybavení do výzkumných laboratoří projektů.
Bližší specifikace těchto ostatních laboratorních materiálů a vybavení a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 6 této veřejné zakázky.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42671110 Reagenzglashalter für Bäder
Předmětem části 7 veřejné zakázky jsou dodávky magnetických stojánků.
Bližší specifikace těchto magnetických stojánků a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 7 této veřejné zakázky.