Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Komunikacijos konsultacijų paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79416200 Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimu siekiama įsigyti išorės komunikacijos ekspertų komunikacijos konsultacijas, siekiant užtikrinti tolesnį nuoseklų strateginį požiūrį į Ministerijos vykdomą komunikacijos vystymą bei įvairių komunikacijos priemonių integravimą, techninių ir strateginių metodų paveikumą, kūrybiškumą ir dialogo su tikslinėmis grupėmis kokybę.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 23 140.50 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79416200 Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: