Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schoonmaakdienstverlening t.b.v. extra in te zetten locatie(s) tijdens crisissituaties en andere grootschalige acties
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Voor de schoonmaakdienstverlening ten behoeve van extra in te zetten locatie(s) tijdens crisissituaties en grootschalige acties voor GGD Twente willen we één leverancier contracteren. Onderdelen van het contract zijn: schoonmaak en op afroep glasbewassing en vloeronderhoud.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
39830000 Reinigungsmittel
39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: