Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение, във връзка с ремонт на тролейбуси „SKODA 26 Tr - SOLARIS”, за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД гр. Варна“.
II.1.2)Основен CPV код34300000 Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение, във връзка с ремонт на 30 броя тролейбуси с марка „SKODA 26 Tr - SOLARIS”, собственост на „Градски транспорт” ЕАД гр. Варна, съгласно технически характеристики подробно описани в Техническата спецификация, която е част от документацията.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34300000 Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
II.2.4)Описание на обществената поръчка: